Banskobystrický kraj   Bratislavský kraj   Košický kraj   Nitriansky kraj   Prešovský kraj   Trenčiansky kraj   Trnavský kraj   Žilinský kraj
 VYBERTE KRAJ
Sekcie E-OBCE.sk

Fórum

Firmy v obciach a mestách

Fotogaléria Slovenska

Erby slovenských obcí a miest

Naša ponuka pre obce a mestá

Cenník reklamy na stránke E-OBCE.sk

Úplný zoznam obcí Slovenska

KontaktInzercia

plusPridať nový inzerát


Odkazy na iné stránky

Dochádzkový systém Dochadzka.net <<

Dochádzkový systém Biometric.sk <<TERRA GRATA, n.o. TOPlist
TOPlist
Signatár Európskej charty bezpečnosti premávky na ceste

Počet sekcií:
11787

Počet fotografií:
9381

 

 

 

Všeobecné právne podmienky a informácie


Prístupom na webovú stránku www.e-obce.sk a prehliadaním jej obsahov dávate súhlas s uvedenými podmienkami. Ak s týmito podmienkami nesúhlasíte, nepoužívajte túto stránku!


Informácie

Spoločnosť TERRA GRATA, n.o. ako prevádzkovateľ internetových stránok www.e-obce.sk nezodpovedá za presnosť informácií tu uvedených. Preto sa dištancuje od akejkoľvek škody, ktorá môže byť použitím týchto údajov spôsobená. Prevádzkovateľ stránky tak isto nezodpovedá za obsah uverejnený v diskusných fórach a komentároch, kde môžu prispievať návšetvníci portálu. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo mazať a editovať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlá slušného a etického správania a to bez upozornenia autora. Prevádzkovateľ tiež nezodpovedá za reklamu zobrazenú na stránkach www.e-obce.sk, ktorá je sprostredkovaná cez server Google.


Autorské právo

Akýkoľvek obrazový, zvukový či textový obsah, publikovaný na stránke www.e-obce.sk je chránený autorským právom. Akékoľvek ďalšie šírenie, používanie a uverejňovanie tohto obsahu je možné len pri uvedení zdroja. Ak máte záujem použiť informácie čerpané z tejto stránky, žiadame Vás aby ste použili v prípade HTML publikovania hypertextový odkaz na stránku, z kade sú informácie čerpané. Ak nie je možné použiť hypertext, tak text: "Zdroj: E-OBCE.sk". O použití informácií nás nemusíte informovať, ale boli by sme radi keby ste tak urobili.TERRA GRATA, n.o.

 

 
EFO, s.r.o. Územné plány NajNákup Panorámy, virtuálne prehliadky, virtuálne cestovanie Slovenskom MEEN Ludia a voda
 
  
  O projekte | Právne informácie | Kontakt | © 2006-2017 TERRA GRATA, n.o. vytvoril PROFIT PLUS, s. r. o.