OKRES: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Jesenské

Základné informácie

Podujatia a akcie

Inzercia v obci

Súčasnosť obce

História obce

Prírodné podmienky

Kultúrne dedičstvo

Fórum obce

Firmy v obci

Správy z obce

Dokumenty na stiahnutie

Jesenské - Správy z obce

Uznesenia Obecného zastupiteľstva v Jesenskom, zo dňa 19.7.2006

Jesenské, 12. 8. 2006 (Samospráva)

Uznesenie è. 439
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom berie na vedomie správu o plnení uznesení 42. zasadnutia obecného zastupite¾stva.
Uznesenie è. 440
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom berie na vedomie prezentáciu podnikate¾ského zámeru na výrobu bioplynu.
Uznesenie è. 441
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom schva¾uje závereèný úèet organizovania V. Dòa obce.
Uznesenie è. 442
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom
1. súhlasí s odpredajom èasti parcely ved¾a obecného úradu pre žiadate¾a Nóru Szanyiovú, rod. Veresovú,
2. stanovuje kúpnu cenu za odpredanú nehnute¾nosť vo výške 70,-Sk/m2,
3. žiada kupujúceho so zabezpeèením geometrického plánu na vlastné náklady.
Uznesenie è. 443
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom
1. súhlasí s odpredajom èasti parcely ved¾a základnej školy s vyuè. jaz. maï. pre žiadate¾ov Máriu Bartovú a Štefana Gregora,
2. stanovuje kúpnu cenu za odpredanú nehnute¾nosť vo výške 70,-Sk/m2,
3. žiada kupujúcich so zabezpeèením geometrického plánu na vlastné náklady.
Uznesenie è. 444
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom berie na vedomie ponuku firmy TERMOSAT na možnosť obèanov pripojenia sa na digitálnu televíziu a internet.
Uznesenie è. 445
Obecné zastupite¾stvo v Jesenskom berie na vedomie zámer Obvodného pozemkového úradu v Rimavskej Sobote o zaradenie obce Jesenské do uskutoènenia pozemkovej reformy.