Banskobystrický kraj   Bratislavský kraj   Košický kraj   Nitriansky kraj   Prešovský kraj   Trenčiansky kraj   Trnavský kraj   Žilinský kraj
 VYBERTE KRAJ
Sekcie E-OBCE.sk

Fórum

Firmy v obciach a mestách

Fotogaléria Slovenska

Erby slovenských obcí a miest

Naša ponuka pre obce a mestá

Cenník reklamy na stránke E-OBCE.sk

Úplný zoznam obcí Slovenska

KontaktInzercia

plusPridať nový inzerát


Odkazy na iné stránky

Dochádzkový systém Dochadzka.net <<

Dochádzkový systém Biometric.sk <<TERRA GRATA, n.o. TOPlist
TOPlist
Signatár Európskej charty bezpečnosti premávky na ceste

Počet sekcií:
11787

Počet fotografií:
9381

 

 

 

Krtkovanie Bratislava - Problémy s kanalizáciou

Dátum: 20.09.2020 - 14.12.2026, Miesto: Senec


Adresa podujatia: https://krtkovanienonstop24.sk/krtkovanie-bratislava.html

Krtkovanie Bratislava - Problémy s kanalizáciou
-red- Bratislava - Senec (20.9.2020)

Hlavné kanalizačné vedenie je jednou z najdôležitejších súčastí každého kanalizačného systému. Keďže je však skryté v zemi, mnoho z nás si ani neuvedomuje, čo sa v takej kanalizácii vôbec môže diať. Existenciu kanalizačného potrubie si mnohokrát začneme uvedomovať až vtedy, keď sa upchá ale poškodí. Toto uvedomenie vás ale s najväčšou pravdepodobnosťou bude stáť nemalé peňiaze. Možno stojí za to popremýšlať, či je vaša kanalizácia v dobrom stave a nehrozí vám pohroma v podobe poruchy kanalizácie a vy budete musieť objednať krtkovanie.

Aké sú presvedčivé dôkazy o tom, že máte problém s kanalizáciou:
Pomaly odtekajúca vaňa, kuchynský drez, sprchový kút, umývadlo alebo toaleta - to sú dôležité indikátory toho, že vo vašej kanalizácii nie je čosi v poriadku a že vaša kanalizácia môže byť upchatá. Keď súčasne používate napríklad umývadlo a zároveň pračku, môžete si všimnúť, že práve pri súčasnom používaní viacerých zariadení odpadová voda odteká príliš pomaly. Ide o takmer istý znak toho, že vaša kanalizácia je upchatá a vy by ste mali ešte dnes objednať krtkovanie kanalizácie.

Vaša toaleta musí byť vždy do určitej výšky zaliata vodou. A keď sa občas stane, že voda vystúpa pri splachovaní po vnútorný okraj misy, nemusí ísť o problém. To že sa pri splachovní toalety občas nedarí odpadu prejsť odpadovým potrubím je normálne a zrejme už pri najbližšom použití wc bude voda odtekať normálne. Ak však musíte opakovane splachovať toaletu, aby sa jej pevný obsah dostal do kanalizácie, je pravdepodobné, že je je v kanalizácii niečo, čo bráni odtoku splaškov.


Ak váš odpadový (kanalizačný) systém vydáva podivné zvuky ako chrochtanie alebo bublanie, zrejme ide tiež o prejavy upchatého kanalizačného potrubia. Často môže ísť o to, že do vášho kanalizačného potrubia prerástli korene rastlín alebo stromov. A tým sa v kanalizácii darí mimoriadne dobre rásť. Nepotrvá dlho a začne sa na nich zachytávať toaletný papier a ostatný pevný odpad. Znížená priechodnosť kanalizácie má potom za následok, že sa voda vo vašej kanalizácii hromadí a následne prebubláva.

Máte obavu, že vaše hlavné kanalizačné potrubie môže byť pripchaté? Najvyšší čas kontaktovať firmu na krtkovanie, ktorá skontroluje vašu kanalizáciu!

Kategória: SpoločenskéSpäť na predchádzajúcu stránku.

 
Kategórie podujatí

Divadlo, opera, tanec

Festivaly

Kino, Filmy

Koncerty

Konferencie

Náboženské

Seminár

Slávnosti, výročia

Spoločenské

Sútaže a prehliadky

Sympózium

Športové akcie

Výstavy

Zdravie a relax

Všetky kategórie

plusPridať nové podujatie

 

 
EFO, s.r.o. Územné plány NajNákup Panorámy, virtuálne prehliadky, virtuálne cestovanie Slovenskom MEEN Ludia a voda
 
  
  O projekte | Právne informácie | Kontakt | © 2006-2017 TERRA GRATA, n.o. vytvoril PROFIT PLUS, s. r. o.